МОН України
Новини освіти
Статистика
Головна » Архів матеріалів

Бульба Артем став переможцем та зайняв 1 місце в міському Інтернет-конкурсі науково-технічної творчості учнів та вихованців навчальних закладів "Творча майстерня" (керівник Череп А.В.)

... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: Den | Дата: 20.05.2019

17 травня на базі закладу проходив регіональний семінар-практикум "Інклюзивний освітній простір. Практичні кроки".

Категорія: Інклюзивне навчання | Переглядів: 46 | Додав: Den | Дата: 18.05.2019

Проведена діагностика готовності учнів 4-х класів до навчання у середній школі

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 34 | Додав: Den | Дата: 02.05.2019

З  4 по 30 квітня під час  проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" пофарбували спортивну площадку.

Категорія: Головна | Переглядів: 31 | Додав: Den | Дата: 30.04.2019

Урок реквієм "Біль планети". 33 річниця Чорнобильської катастрофи

Категорія: Головна | Переглядів: 39 | Додав: Den | Дата: 26.04.2019

25 квітня 2019 року відділом сім'ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради за підтримки Чернігівської обласної федерації армспорту при СБК "Lichman" проведено Перший відкритий чемпіонат міста Прилуки серед школярів (6-11 класи) з армреслінгу.

Команда нашої школи стала переможцем змагань та отримала кубок у змаганнях з армспорту серед шкіл міста. (вчителі Чекалін С.П. та Бабяк Л.С.)

У особистому заліку серед 6-9 класів (категорія до 60 кг.) Кальян Дмитро (8-Б кл) - 1 місце.

Категорія: Головна | Переглядів: 48 | Додав: Den | Дата: 25.04.2019

7 квітня відбувся XVII регіональний математичний турнір на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №7.  В ході особистої математичної олімпіади та брейн-рингу  команда нашої школи була нагороджена бронзовими медалями. За школу виступали: Перніков І (11 кл.), Зубань С. (10 кл.), Щербань С, Тимошенко В. та Василенко А. (учні 9-А кл.) і Козаченко О. (8-А кл.).

Категорія: Головна | Переглядів: 34 | Додав: Den | Дата: 08.04.2019

4 квітня 2019 року в м. Прилуки проходила традиційна першість з легкоатлетичного кросу. Вітаємо нашу команду з перемогою!

Категорія: Головна | Переглядів: 65 | Додав: Den | Дата: 05.04.2019